Avrupa Konutları Arıcılar başlıyor

İstanbul’da bir çok projeye imza atan Artaş İnşaat yeni projeler için çalışmalara devam ediyor. Avrupa Office Ataşehir, Avrupa Konutları Yamanevler, Tema İstanbul Bahçe projelerinin de inşaat çalışmaları devam ederken firma yakın zamanda yeni projesi olan Avrupa Konutları Arıcılar’ı lanse etmeye hazırlanıyor.

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, gayrimenkul sektöründe atılacak tüm adımları ülke geleceğine bir yatırım olarak gördüklerini söyledi. Bugüne kadar hayata geçirdikleri projeler ile ev sahibi olmak isteyenlere karlı bir yatırım ve kaliteli bir yaşam alanı sunduklarını vurgulayan Çetinsaya, “Sektörümüzdeki faaliyetlerimiz ve istihdam rakamlarımızla ülkemize katma değer oluşturuyoruz. 2018 yılında toplam 2 bin 534 adet evin teslimini söz verdiğimiz gibi gerçekleştirdik” dedi.

Halen İstanbul’un Anadolu yakasında Avrupa Office Ataşehir, Avrupa Konutları Yamanevler projesi, Avrupa yakasında ise ortak girişimle hayata geçirilen Tema İstanbul Bahçe projesinde inşaat çalışmalarına devam ediyoruz. Yakında Avrupa Konutları Arıcılar projemizi lanse edeceğiz. Gelecek dönemde, 60 bin kişiye ulaşan Avrupa Konutları ailemizi genişletmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Avrupa Konutları markalı projeleriyle gayrimenkul sektöründe yer alan Artaş İnşaat, 2018 yılında 2 bin 534 adet dairenin teslimi gerçekleştirdi. Yeni yatırımlar için çalışmalara başlayan firma bugüne kadar teslim ettiği ev sayısı 18 bin 500’ü buldu.

Tel: 444 3 825

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın