AVM’lerde evlilik teklifi moda oldu

Sosyal hayatın en önemli parçası olan alışveriş merkezleri son günlerde oldukça farklı ve ilginç bir amaca hizmet ediyor. Hayatımızın en önemli kararlarından birini aldığımız ve heyecanla planladığımız evlilik teklifleri artık alışveriş merkezlerinde yapılıyor. Kurtköy Viaport Asia, 2015 yılında 90’a yakın evlenme teklifine ev sahibi olurken, AVM yönetimi de bu organizasyonlara tüm imkanlarıyla destek oluyor…

“TEKLİF YAPACAK GENÇLER AVM YÖNETİMİNDEN YARDIM İSTİYOR”

Günümüzde insanların her türlü sosyalleşme ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan alışveriş merkezleri artık evlilik tekliflerinin de merkezi haline geldi. Alışverişin yanı sıra, yemek ve eğlenceye yönelik hizmetler sunan alışveriş merkezleri günlük hayatın vazgeçilmezi oldu. Sosyal hayatının önemli bir kısmını alışveriş merkezlerinde geçiren insanlar, evlilik tekliflerini de AVM’lerde yapmaya başladı. Bu konuda başı çeken Viaport Asia 2015 yılında 90’a yakın evlilik teklifine ev sahipliği yaptı. Konuyla alakalı konuşan Via DMC Genel Müdürü Ogün Turanlı; “Viaport yılda 25 milyona yakın ziyaretçiyi ağırlayan bir alışveriş ve yaşam merkezi. Buraya her yaştan, her il ve ilçeden insanlar geliyor. Daha önceden doğum günleri, sevgililer günü gibi birçok önemli günde çiftler Viaport’u tercih ediyorlardı ancak geçtiğimiz sene evlilik teklif konusunda gözle görülür bir artış yaşadık. Gençler bu konuda bizden yardım da istiyorlar, biz de elimizden geleni yapıyoruz. İnsanların böyle güzel gününe ev sahipliği yapmak bizleri de çok mutlu ediyor” diye konuştu. Viaport Asia içerisinde bulunan Bedesten bölümü evlilik tekliflerine en çok ev sahibi olan mekanlardan biri. Ayrıca Viaport içerisindeki kalpli köprü de romantik anlara şahitlik ediyor.

“SÜREKLİ BURAYA GELDİĞİMİZ İÇİN EVLİLİK TEKLİFİNİ BURDA YAPMAK İSTEDİM”

Viaport’ta evlilik teklifi yapanlardan biri olan Nihat Uslu, kız arkadaşıyla sürekli Viaport Alışveriş Merkezi’nde vakit geçirdikleri için evlilik teklifini de burada yaptığını ifade etti. Eşi Eda Uslu’yla on yıla yakın birlikteliklerini evlilikle noktalayan Nihat Uslu, “2006 yılından beri bu anı bekliyorum, ben sevdiğime kavuştum, benim gibi seven herkese nasip olur inşallah” diye konuştu. Evlilik teklifinden çok mutlu olduğunu belirten Eda Uslu da “Çocukluk aşkıyız, 9 yaşından bu yana birlikteyiz, hiç beklemiyordum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. AVM içerisinde yaşanan bu güzel an diğer ziyaretçiler tarafından tebessümle karşılandı.

14 ŞUBAT’TA 3 AYRI EVLENME TEKLİFİ!

14 Şubat için Viaport Marina, Viaport Asia ve Viaport Venezia’da evlenme teklifi hazırlığı olduğunu belirten Turanlı, “3 ayrı damat adayımız, yönetime başvurarak, 14 Şubat gibi özel bir günde evlenme teklifi etmek istediğini belirtti. Marina’da deniz kenarında, Asia’da kalpli köprüde, Venezia’da ise Venedik’e gitmeden İstanbul’a getirdiğimiz Venedik’te evlenme teklifi organizasyonu olacak. Bu mutlu günlerinde, çiftlerimize şahitlik etmekten son derece mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın