Avend Beytepe’nin lansmanı yapıldı

Rast Grup güvencesi ile yükselen Avend Beytepe projesi, lansmanını gerçekleştirdi. Lansmanda, Avend Beytepe’nin tanıtım videosu ilk kez konuklar ile paylaşıldı.

Rast Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Koca’nın konuşması ile başlayan lasmana; ATO Eski Dönem Şeref Başkanları Başkanı Ahmet Çavuşoğlu ve Sinan Aygün, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı eski Bakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yeğin, MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ve Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, Ak Parti Ankara Milletvekili Ertan Aydın, Ak Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Ak PartiAdıyaman Milletvekili Şevket Gürsoy, Ak Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, CHP Ankara Milletvekili İzzet Çetin ve CHP Ankara Milletvekili Muzaffer Kurtulmuş katıldı.

Faruk Koca, inşaat sektörünün yaşanan ekonomik durumdan en fazla etkilenen sektör olduğunu söyledi. Avend Beytepe, 46 bin 500 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor. Projede 430 konut mevcut.  Projede 60 ay 0 vade veya 0.88 vade oranı ile 120 ay ödeme seçenekleri sunuluyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın