Avcılar Exclusive yüzde 30 indirim

İzmir şehrine bağlı bulunan Bayraklı ilçesinde Avcılar Exclusive projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Avcılar İnşaat firması ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen proje modern mimarisi ile bulunduğu bölgede dikkatleri üzerine çekiyor. Tek bloktan meydana gelen proje sekiz katlı olacak şekilde tasarlandı.

Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile bulunduğu bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra ticari konut ihtiyacına da yanıt verecek şekilde hayata geçiriliyor. Avcılar Exclusive projesi 10 bin 409 metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Bahsi geçen proje bünyesinde 274 adet konut barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Bunun yanı sıra projede 33 adet de dükkan yer alıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar lokasyon özellikleri itibariyle ilgi görüyor. Avcılar Exclusive projesi Mansuroğlu Mahallesi’nde inşa ediliyor. Bahsi geçen konutlar Manas Bulvarı No:10’da konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bahsi geçen konutlar 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Söz konusu olan 3+1 konutların büyüklükleri 100 metrekare ile 148 metrekare olarak hayata geçiriliyor. Projede bulunan 4+1 konutlar 167 metrekare ile 173 metrekare arasında değişiklik gösterirken, Avcılar Exclusive projesindeki ofisler 60 metrekare ile 239 metrekare, dükkanlar da 32 metrekare ile 477 metrekare olarak inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Projede bulunan konutlar için peşin ödemelerde yüzde 30 indirim imkanı sunuluyor. Avcılar Exclusive projesinde 72 ay sıfır faiz fırsatı ile konut sahibi olabilirsiniz. Ayrıca 0,98 faiz oranı ile de 120 ay vadelendirme yapılarak banka kredisi kullanmak mümkün.

Konutların 2022 Ocak’ta teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0232 344 28 24

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın