Aurum Güzelbahçe konut tipleri

İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde, MŞB İnşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Aurum Güzelbahçe konut projesi, 4 adet blokta toplam 16 adet daireden oluşuyor.

Tüm bloklarda toplam 4 adet dairenin bulunduğu konut projesinin zemin katında 80 metrekare büyüklüğe sahip, 2+1 tipteki daireler yer alıyor. Üst katlarda ise 235 metrekare büyüklüğe sahip, 3+1 tipteki dubleks daireler bulunuyor.

Sahiplerine hemen teslim edilebilen projedeki dairelerin bağımsız girişleri bulunuyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen projenin yaklaşık yüzde 90’ı satıldı.

Aurum Güzelbahçe konut projesi ödeme seçenekleri

3 katlı bloklar hâlinde tasarlanan projedeki 3+1 tipteki dairelerin fiyatları, 1 milyon 200 bin TL ila 1 milyon 300 bin TL arasında bulunuyor. Banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen projede, inşaat firması bünyesinde taksitlendirme yaparak ya da ipotek kredisi programından yararlanarak da daire satın alınabiliyor.

Projede bulunan sosyal donatı özellikleri

Asansörü olan konut projesinde, ısıtma sistemi olarak kombi tercih edildi. Projede elektrik kesintilerinde devreye girebilecek bir jeneratör de var. Aurum Güzelbahçe projesinde çok sayıda sosyal donatı alanı bulunuyor. Konut projesinde; açık yüzme havuzu, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark ve merkezi uydu sistemi gibi birçok sosyal donatı olanağı var.

Deniz manzarasına sahip olan projede; ankastre beyaz eşya, intercom sistemi, yerden ısıtma gibi bazı özellikler bulunuyor. Geniş teraslı projede, cam korkulukları olan balkon da mevcut. Projede ebeveyn giyinme odası ve ebeveyn banyosu da bulunuyor.

Tüm dairelerin kendisine özel bahçesinin yer aldığı konut projesindeki 2+1 tipteki dairelerin satışı tamamlanmış durumda.

Konut projesinin konumu

Aurum Güzelbahçe konut projesi, İzmir’in güzide yerlerinden Güzelbahçe’de hayata geçiriliyor. Geniş ve modern tasarımlı daireleriyle ilgi çeken konut projesi, Eski Seferihisar Cad. No: 33 Güzelbahçe/İzmir adresinde konumlanıyor.

Proje ile ilgili tüm bilgilere 0533 498 82 90 numaralı telefondan ulaşılabilir.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın