Atlantis Taş Evleri banka kredisine uygun

İzmir ilinin Dikili ilçesinde Atlantis Taş Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje A Turizm İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 18 villadan meydana gelecek şekilde inşa edildi.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlendi. Atlantis Taş Evleri projesinde bulunan konutlar  4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 120 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar İsmetpaşa Mahallesi’nde inşa edildi. Atlantis Taş Evleri projesi Burmalı Çeşme Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Atlantis Taş Evleri projesindeki konutların fiyatları 750 bin TL ile 900 bin TL arasında değişiyor.

Projede bulunan konutlar banka kredisine uygun.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

Telefon: 0232 671 40 44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir