Ataşehir Head Ofis’te çalışmanın ferahlığı bir başka

Head OfisSetro Group tarafından İstanbul Ataşehirde inşa edilen Ataşehir Head Ofis proje 23 ve 13 katlı 2 bloktan oluşuyor. Ataşehir Head Ofis’te iş yaşamınızı prestijli hale getirecek ve içeri girdiğiniz andan itibaren kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak tüm ayrıcalıklar düşünüldü. Özel dizayn edilmiş lobi alanı, yüksek tavanlı, geniş, ferah ofis alanlarıyla Ataşehir Head Ofis’te çalışmanın ferahlığı bir başka… 5 bin 515 metrekarelik kapalı alanıyla Ataşehir Head Ofis’te, ofisleriniz kutu kutu değil, işinize yakışacak şekilde ferah ve iç açıcı..

Ataşehir Head Ofis’te çalışırken hava almak için 10 kat aşağı inmenize gerek yok. Çünkü her katta açık ve kapalı balkonlar, özel dizayn edilmiş kat bahçeleri sizi bekliyor.

Ataşehir Head Ofis’in ayrıcalıkları saymakla bitmiyor. 11. kattan itibaren sahip olduğu deniz ve adalar manzarasıyla burada hem çalışmak çok keyifli, hem de toplantılarınız.

Leed Gold standartlarındaki kaliteli mimarisiyle Ataşehir Head Ofis size her açıdan ayrıcalıklı ve prestijli bir iş yaşamının kapılarını açıyor.

1.Blok 14 bin 150 metrekare kapalı alandan oluşuyor. Projede her katın büyüklüğü 386 metrekare olup 3 bodrum + 20 katlıdır. Katlarda kat bahçeleri bulunan projede 190 araçlık kapalı otopark, açık misafir otoparkları, 4 normal asansör ve 1 yük asansörü bulunuyor.

2. blok 5 bin 514 metrekare kapalı alandan oluşuyor. Her kat 287 metrekare oluşan 2. blok 3 bodrum + 10 kattan oluşuyor. Katlarda kat bahçeleri, 65 araçlık kapalı otopark, açık misafir otoparkları ve 2 normal asansör bulunuyor.

www.headofis.com