Ataşehir Bistro 33’den İş Dünyasına “Kaçamak Fırsatı”

Bistro33 GorselYüksek plazalar, her gün görmeye alıştığımız duvarlar, ekran, toplantıları odaları, açılamayan camlar darken, rutine bağlanan bir iş günü…

ABD’de yapılan bir çalışmada işyerinden ayrılmayı planlayanların sayısının çalışma ortamından tatmin olanların olmayanlara oranla yüzde 25 oranında daha az olduğu görülmüş. İyi çalışma ortamı şartları nitelikli çalışanı işyerinde kalıcı olma yönünde motive ediyor. Bu gerçeğe bağlı olarak yenilikçilik (inovasyon) kavramını bir kez daha farklı bir alanda, yenilikçi çalışma ortamını tanımlamak üzere kullanıyoruz.

TOPLANTILAR İÇİN YENİ TREND “ÖZEL ODALAR”
Bir ofis içinde ihtiyacınız olan her türlü imkânın sunulduğu bir sanal ofis düzeni “plaza” çalışanları için bu “kaçamak fırsatını” sağlamıyor. Bu noktada Amerika ve Avrupa’da sıkça görmeye başladığımız yeni trend mekanların toplantı odaları karşımıza çıkıyor.

Ofislerin artan iş yoğunluğu ve stresli ortamında iş yapma şekillerini değiştiren, çalışanların ofis yaşamlarını olumlu etkileyerek onları motive eden ve verimliliklerini artıran kaçamaklar olarak tanımlanabilir bu.

Mekân, “insanın kendini anlamlandırdığı bir iklimdir.” mottosu ile yola çıkan Bistro 33 yönetimi bu konuda da bir öncülük yapıyor. Ataşehir’de ki Bistro 33 içinde yer alan Private Room ile hem iş toplantıları yapabilir, hem de rutin işlerinizi tamamlayabileceğiniz imkânlar sunuyor.

Oda; dekorasyonuyla, geniş masalarıyla, yüksek tavanıyla farklı bir ambiyans içine girebilecek oda motivasyon için biçilmiş kaftan. Misafirlerin de rahatlıkla ağırlayabileceği Bistro 33’de bu oda için ekstra bir ücret ödenmiyor. Yani sanal ofis gibi saatlik, günlük ya da aylık kiralar mönüde yer almıyor.

Odanın bütçesi güne ve odanın tutulacağı saatlere göre değişkenlik gösteren minimum tüketim bedeli karşılığında hesaplanıyor. Bu süre zarfında belirlenen tutar karşılığında ister tek kişi ister kırk kişi siparişlerini verebiliyor, odayı kullanabiliyor, özel hizmetini almaya devam edebiliyor. Mevcut ofislere alternatif olarak değil ama aralarda kaçmak, toplantılarda farklı bir ambiyans içinde olmak iyi bir fırsat.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın