Asma Bahçeler’de yaşam Temmuz’da başladı

İnşaat sektöründe 22 yıldır hizmet veren Tanyer İnşaat imzalı projenin yapımına İzmir’de devam ediliyor. Projede sona yaklaştıklarını belirten Tanyer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer, 15 ailenin Asma Bahçeler’de yaşama ayrıcalığına kavuştuğunu, yaşamın Temmuz ayında başladığını dile getirdi.

Narlıdere’de bir yamaç sınırına inşa edilen ve bahçe evlerden oluşan projenin teslim tarihi, 2015 yılının son çeyreği olarak belirlendi.

98 konuttan oluşan Asma Bahçeler, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuyor. Her dairenin dağ ve deniz manzaralı olmasının yanı sıra ortalama 150 metrekarelik özel bir bahçesi de bulunuyor.

Zor bir proje olduğunun altını çizen Tanyer, ‘’Spor tesisleri, otopark ve çevre düzenlemesi yapılıyor. Asma Bahçelerin çevresindeki park alanları ve ulaşımı kolaylaştıracak yollar üzerinde çalışmalarımızı hızla bitiriyoruz.

Kasım ayı içerisinde ince detayları da bitirip, siteyi tamamen aktif hale getireceğiz. Asma Bahçeler gibi zorluk derecesi yüksek bir projenin tamamlanması bizim için çok önemliydi. Doğaya ve zemine özen gösterdik. Kazıkların yapılması, hazırlanması ve belli düzeye ulaşarak sağlamlaşmasını bekledik. Bizim için güvenlik her şey den önce geliyor” ifadelerini kullandı.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın