Arven Barbaros Kayseri’de yükseliyor

Kayseri’nin Kocasinan ilçesinin gelişmekte olan Barboros mahallesinde, yaşama kazandırılan Arven Barbaros projesi Arven Yapı imzası taşıyor.

5 bin metrekare arsa alanına sahip Arven Barboros konutları tamamlanınca; konut sakinlerine yüzde 20 pirim getireceği düşünülüyor.

Toplam 59 konuttan ve 3 bloktan oluşan proje; 3+1, 4+1 ve dubleks olarak karma dairelerden meydana geliyor. Arven Yapı, Barboros konutlarını; aile yaşamına uygun, konforlu, kaliteli ve lüks daireler olarak sunuyor, ayrıca iş yerlerine de imkan veriyor. Dairelerin genişliği, 135 ile 259 metrekare arası değişiklik gösteriyor.

Kayseri Barbaros projesinin sosyal alanları: fitness merkezi, çocuk oyun alanları, basketbol ve voleybol sahaları, Türk hamamı, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzu, yeşil alan gibi bir sürü seçenek sayabiliriz.

2019’un Eylül ayında tamamlanması planlanan projeaimde daire fiyatları  244 bin ile 560 bin TL arası değişiyor.

Ödeme seçeneklerinde kolaylıklar sağlanıyor; yüzde 25 peşinatla ev sahibi olunabiliyor, kalan kısmın yüzde 10’u 12 ay sonra ödeniyor, diğer kalan yüzde 75’lik kısım ise 34 ay faizsiz taksitlendiriliyor.

Telefon: 444 3 567

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın