Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Artmahal Urla Kekliktepe Evleri’nde teslimler başlıyor

Adından da anlaşılacağı gibi İzmir şehrinin Urla ilçesinde Artmahal Urla Kekliktepe Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Artmahal Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede bulunan konutlar alıcılarına villa tipinde sunuluyor. Söz konusu olan proje toplamda 7 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Artmahal Urla Kekliktepe Evleri projesi bünyesinde altı adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre inşa edildi. Artmahal Urla Kekliktepe Evleri projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak yaşama kazandırıldı. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de net 180 metrekare, bürüt 235 metrekare olarak hayata geçirildi.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Artmahal Urla Kekliktepe Evleri projesindeki konutların fiyatları 2 milyon 350 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Artmahal Urla Kekliktepe Evleri projesinde yer alan konutlar için alıcılara kişiye özel ödeme planları sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarına sunuluyor.

Telefon: 02329998084