Artı Deren

Arti Konsept Yapı trafından İzmir Buca Menderes yolu üzerinde, uçanyola ve tamamlanmakta olan Buca-Konak tüneli girişine 200 metre mesafede hayata geçirilen Artı Deren projesi 12 adet 3+1 daire ve 3 adet dükkandan meydana geliyor.

Ebeveyn banyosu, bağımsız çamaşır veya kiler bölümü, açık – kapalı opsiyonel mutfak gibi detaylarla daha konforlu ve keyifli bir yaşam alanı oluşturmaya çalıştık.

Artı Deren projesi üç cepheli ve köşe konumdadır. Bir cephe Menderes caddesine diğer cephe Namık Kemal caddesine bakmaktadır.

Artı Deren projesinin giriş kısmında 100 m2 giriş 100 m2 batarlı toplamda 200 m2’lik bir dükkan bulunmaktadır.

İkinci dükkanının kapalı alanı 123 metrekare olup bir cephesi yine Namık Kemal caddesine diğer cephesi menderes caddesine bakmaktadır. Bu dükkanın kendi kullanımına ait 6 metre genişliğinde 30 m2’lik bir bahçesi bulunmaktadır.

Menderes caddesine, Namık Kemal caddesine ve Konak tüneline cepheli üçüncü dükkanımız 275 m2’dir. Üç cepheli olan dükkanımız, marka değeri olan firmalar için aranan bir konumdadır.

Üç dükkan istendiğinde birleştirilmeye elverişli şekilde tasarlanmıştır ve retorant gibi gıda sektörüne yönelik baca v.b işyeri ruhsatı alınmasında aranan kriterlere uygun dizayn edilmiştir.

Tel: 232 487 20 00

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın