Arş Towers Şereflikoçhisar satışları devam ediyor

Arş Towers Şereflikoçhisar

Arş Towers Şereflikoçhisar projesi bulunduğu bölgenin ilk ve tek yüksek katlı projesi olarak şehrin en gözde konumunda yükselmektedir. Projenin konumu Ankara’nın Şereflikoçhisar İlçesi’nde yer almaktadır. Proje kapsamında ticari üniteleri de barından 2 adet blok bulunmaktadır. Daireler ise 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Huzurlu yaşam alanları ile bütün cepheleri açık, güneş alan ve ferah yeşil alana sahip site içerisinde her biri 12 katlı 2 adet blok yükselmektedir. A ve B blok olarak ayrılan bu bloklarda 3 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler yer almaktadır. Ayrıca satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 170 metrekare ile 185 metrekare arasındadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. Site içerisinde 17.000 metrelik yeşil alan yer almaktadır. Üstelik sosyal alanlar içerisinde çocuk parkı, açık çocuk havuzu, kamelyalar, futbol sahası, aile parkı ve kapalı spor salonu bulunmaktadır. Çift asansör, hidrofor ve yangın merdiveni gibi birçok özelliğe sahiptir.

Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Konutlarda ısıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfaklar Amerikan mutfak modeline sahiptir. İçerisinde modern yapıda ankastre mutfak seti ve mutfak dolapları bulunmaktadır. Ebeveyn banyosu, duşakabin, banyo dolabı, özel çamaşır makinesi, çamaşır dolabı ve vestiyer gibi pek çok özellik yer almaktadır. Bunun yanı sıra konutlarda parke zemin ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Arş Towers Şereflikoçhisar konumu hakkında

Ankara’nın Şereflikoçhisar İlçesi İstiklal Mahallesi’nde inşa edilen proje yeşil alan ve şehir manzarasına sahiptir. Yakın çevresinde alışveriş merkezi, semt pazarı ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz pek çok alan bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sağlık ocağı ve eczane mevcuttur. Projenin konumu anayola yakın olup otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Arş Towers Şereflikoçhisar fiyatları ne kadardır?

Arş Towers Şereflikoçhisar projesinde dairelerin tamamı krediye uygundur. Fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre farklılık göstermektedir. Brüt 170 ile 185 metrekare arasında olan 3 artı 1 daireler 1.850.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (541) 817 35 75 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…