Aron Prime Güzelbahçe’de yükseliyor

İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde, Aron Müteahhitlik şirketi tarafından inşa edilen Aron Prime konut projesi, toplam 1388 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Konut projesi toplamda 6 adet müstakil villadan oluşuyor. 2 bloktan meydana gelen konut projesinde, bir blokta 2 diğer blokta ise 4 adet villa mevcut durumda. Konut projesindeki tüm villalar, 3+1 tipte olma özelliğinde. 210 metrekare büyüklüğündeki konutların Eylül 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konut projesi, butik bir konsepte sahip.

Aron Prime konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki villaların fiyatları, 1 milyon 590 bin TL ila 2 milyon 550 bin TL arasında yer alıyor. Konut projesinde yüzde 50 peşinat verip kalan kısım için 24 ay vade yapabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Aron Prime konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi birçok sosyal donatı olanağı mevcut durumda bulunuyor.

Asansörlü olan konut projesinde, şömine de mevcut. Deposu bulunan konut projesinde, villalarda özel yüzme havuzu da var.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapılmış durumda bulunuyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi, İzmir’in en güzel bölgelerinden biri olan Güzelbahçe’de inşa ediliyor. Konut projesi hem denize yakın bir konumda bulunuyor hem de merkezi bir konumda yer alıyor.

Butik bir yapıya sahip durumdaki konut projesi, çevre yoluna ve çeşitli eğitim kurumlarına oldukça yakın bir noktada hayata geçiriliyor. Proje, sahiplerine hem bir arada hem de bağımsız bir yaşam sunuyor.

Aron Prime konut projesi, Güzelbahçe/İzmir adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere 0232 364 90 78 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın