Aron Prime Güzelbahçe’de yükseldi

İzmir şehrinin Güzelbahçe ilçesinde Aron Prime projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Aron Müteahhitlik firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda bin 388 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 6 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar konum olarak da ilgi gören bir lokasyonda inşa edildi. Aron Prime projesi İzmir’in gözde ilçelerinden biri olan Güzelbahçe’de bulunuyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir villa tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de villa tipine göre düzenlendi. Aron Prime projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak yaşama kazandırıldı. Söz konusu olan projedeki villaların büyüklükleri ise 210 metrekare olarak planlanmış durumda.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre ücretlendirilmiş durumda. Aron Prime projesindeki villaların fiyatları 1 milyon 590 bin TL ile 2 milyon 550 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0232 364 90 78

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın