Ark Vista Evleri

Arkvista EvleriDel Gayrimenkul tarafından Kemerburgaz’da hayata geçirilen Arkvista Villaları’nda teslimler hemen yapılıyor. Ark Vista evleri yaşamınıza konfor ve rahatlık sağlaması için projelendirilen dört kattan oluşmaktadır.

Estetik görünümü, kullanım kolaylığı ve huzurla birleştirilerek hazırlanan Ark Vista eviniz, bodrum katta SPA merkezi, hizmetli odası ve fitness/ev sineması bölümleri, giriş katta salon, yemek odası ve salon çevresindeki 3 m genişliğindeki bahçe terası, 5,50 mt yüksekliğindeki galeri boşluğu, şöminesi, mutfağı, banyosu ve 1 adet çalışma/misafir yatak odası, 1. katta 2 adet müstakil banyolu çift kişilik yatak odaları , loftunda oturma grubu ve şöminesi, teras katında ise gene çift kişilik müstakil banyolu bir yatak odası ve toplamda 75 m² lik jakuzili terastan oluşmaktadır.

Yeni yaşamınızın nasıl şekilleneceğini görmeniz için hazırladığımız örnek villa İtalya’nın tanınmış iç mimari ofisi Pollini+Smania Architetti tarafından tasarlanmıştır. Bu tasarımı beğenmeniz halinde eviniz de aynı şekilde aynı mimar tarafından tasarlanabileceği gibi sizin beğeniniz doğrultusunda başka bir iç mimarla da yeniden tasarlanabilir ve alt yapısı bitmiş olarak size teslim edilebilecektir.

www.arkvista.net

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın