Arista Bomonti'nin Özel kat ve Mağazaları Satışa Çıkıyor

İstanbul’un son dönemlerde en gözde bölgesi olan Bomonti’de yer alan Arista Bomonti Business, 60 milyon dolar yatırımla hayata geçirildi. Mayıs 2011 sonunda satışa çıkan Arista Bomonti Business’da yer alan ofislerin tamamı satıldı. Arista Bomonti Business’ın ayrıcalıklarından yararlanmak için son fırsat olan binanın en üst katında yer alan özel tripleks katlı ofisleri ve mağazaları Ocak ayında satışa çıkıyor.

Tasarımı Yüksek Mimar Murat Kader tarafından yapılan Arista Bomonti Business, 28 kattan oluşuyor. Projenin son etabında satışa çıkarılan 28. katta yer alan 4 ofisin her biri 750metrekare büyüklüğünde. Kendi içinde ayrı asansörleri bulunan, şehir, eski İstanbul ve boğaz manzarasına sahip ofislerin metrekaresi 6350-6500 dolar arasında satışa sunuluyor. Ayrıca Arista Bomonti Business’ın zemin katında bulunan ve ayrı bir girişe sahip olan 1342 metrekarelik ofisin metrekare satış fiyatı ise 4550dolar.

Arista Bomonti Business’ın mağazaları ise zemin katta yer alıyor. 228 metrekare’den 434 metrekare’ye kadar farklı büyüklükte 5 ayrı mağaza bölümünün bulunduğu Arista Bomonti Business’da mağazaların ortalama metrekare satış fiyatı ise 9000- 10000 dolar arasında değişiyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın