Pazar, Nisan 21, 2024
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Arena Nüans Esenyurt’ta yükseliyor

İstanbul şehrinin Esenyurt ilçesinde Arena Nüans projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Pusula İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 8 bin 532 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Arena Nüans projesi bünyesinde 242 adet konut barındırıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Arena Nüans projesinde bulunan konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak yaşama kazandırılıyor. Söz konusu olan konutların büyüklükleri ise 70 metrekare ile 363 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların donatıları nelerdir?

Bahsi geçen proje kapsamında alıcılar için birçok donatı hayata geçiriliyor. Arena Nüans projesinde açık yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzu gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor. Bunların yanı sıra site sakinleri için çocuk oyun alanları, tenis kortu, basketbol sahası, sauna gibi donatılar da mevcut.. Ayrıca proje kapsamında kameralı güvenlik, açık otopark hizmeti de yer alıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Arena Nüans projesinde bulunan konutlar merkezi lokasyonu itibariyle de ilgi görüyor. Söz konusu olan projedeki konutlar Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi’nde inşa ediliyor.

Bahsi geçen konutların teslim tarihi henüz belli değil.

Telefon: 0530 480 26 46