Ardıç Royal Sarıçam’da yükseldi

Ardıç Royal Adana projesi

Adana’nın Sarıçam ilçesinde Ardıç Royal projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Mustafa Ardıç İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Ardıç Royal projesi bünyesinde 48 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde inşa edildi. Ardıç Royal projesi 522. Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Ardıç Royal projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 85 metrekare ile 107 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Ardıç Royal projesinde yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 250 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Bahsi geçen projedeki 3+1 konutların fiyatları ise 350 bin TL ile 450 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 0542 630 36 30

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın