Antwell Life Care Residence ödeme planı

Ant Yapı firmasının imzası ile Antwell Life Care Residence projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde yaşama kazandırılıyor. Çamlıca mevkiinde inşa edilmekte olan proje modern mimarisi ile dikkat çekiyor. Söz konusu olan projede çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Proje toplamda 19 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Tek bloktan meydana gelen proje on üç katlı olarak yaşama kazandırılıyor. Söz konusu olan projede rezidansların yanı sıra ticari konutlar da bulunuyor. Bu sayede bölgedeki diğer projelerden bir adım daha öne çıkan Antwell Life Care Residence projesi, alıcıların dikkatinden kaçmıyor. Bölgedeki rezidans, konut ve ticari ünite ihtiyacına yanıt verecek şekilde planlanmış olan projede 157 adet konut, 13 adet de ticari ünite yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu projede yer alan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Antwell Life Care Residence projesindeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine uygun olarak planlandı. Projedeki rezidanslar 1+0, 1+1 ve 2+1 olarak inşa ediliyor. Söz konusu projedeki rezidans ve ticari ünitelerin büyüklükleri ise 56 metrekare ile 124 metrekare arasında değişiyor.

Projedeki konutların ödeme planı nedir?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutların tümü banka kredisine uygun olarak inşa ediliyor. Bu kapsamda ödeme yöntemlerinde banka kredisi kullanabileceğiniz gibi firma tarafından da kolaylıklar sağlanıyor. Antwell Life Care Residence projesinde yer alan konutlara sahip olmak isterseniz firma bünyesinde 24 ay vade farksız olarak taksitlendirme imkanından faydalanabilirsiniz. Bunun için yüzde 20 peşinat vermeniz yeterli.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Antwell Life Care Residence projesinde yer alan konutların fiyatları 628 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen projedeki konutların 2019 yılının Eylül ayı içeriside teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0216 630 67 67

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın