Antwell İyi Yaşam Evleri fiyat

İstanbul şehrine bağlı bulunan Üsküdar ilçesinde Antwell İyi Yaşam Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Ant Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede bulunan konutlar üç blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 19 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Antwell İyi Yaşam Evleri projesi bünyesinde 157 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Antwell İyi Yaşam Evleri projesinde bulunan konutlar 1+0, 1+1 ve 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 56 metrekare ile 124 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Antwell İyi Yaşam Evleri projesinde yer alan 1+0 dairelerin fiyatları 740 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen projedeki 1+1 konutların fiyatları ise 1 milyon 175 bin TL’den başlayarak alıcılarına sunuluyor. Projede yer alan 2+1 konutlar da 1 milyon 460 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Ünalan Mahallesi’nde inşa edildi. Antwell İyi Yaşam Evleri projesi Çağla Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 0216 630 67 67

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın