Another World Alanya’da yükseliyor

Mozaik İnşaat tarafından Antalya Alanya’da hayata geçirilen Alanya’nın en proestijli projesi Another World’de 230 bin TL’den başlayan fiyatlarla 5 yıldızlı otel konforu.

17 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Alanya’nın en prestijli projesi olan Another World’de 230 bin liradan başlayan evler, geleceğe yatırım yaparken mutlu bir hayat yaşamak isteyenler tarafından da tercih ediliyor.

Evlerin kullanışlı yapısı, 1+1’den dublekse kadar 6 farklı daire seçeneği ve en önemlisi 5 yıldızlı otel konforundaki aktivite alanları, SPA ve restaurantları ile Another World; Alanya’da gerçekten bambaşka bir dünya yarattı.

Anahtar teslim dairelerde 1+1’ler 230 bin TL’den ve 2+1’ler ise 289 bin TL’den başlayan fiyatları ile satışa sunulan Another World’de, size uygun bir yaşama adım atabilirsiniz.

Yaz – kış yaşanabilecek, yatırım amacı ile alınıp kiraya verilebilecek, her aile modeli için uygun Another World daireleri, özellikle çocuklar için tam bir cennet. Kreş, hamam, spa, restaurant, alışveriş merkezi, squash ve spor salonu, açık – kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, aquapark, açıkhava sineması gibi yaşam kalitesini yükselten yaşam alanları ile sağlıklı ve mutlu bir hayat Another World’de başlıyor.

Tel:0242 538 70 05 / 0532 133 45 00

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın