Ankara Golf Kent’te 90 bin TL’ye

İlk konutlarını Ankara’da üretecek olan Turyap, toplam 1 milyon 260 bin metrekarelik arazide, 2 bin 640 konutluk Golfkent projesini yürütecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin toplu konut projelerini yürütmek üzere kurduğu Portaş’ın arsa sahibi olduğu Golfkent, üç etapta tamamlanacak.

Satışa hazırlanan 210 konut 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler dubleksler ve villalardan oluşmakta olup projede fiyatlar 90 bin TL’den başlamaktadır. Ankara Golf Kent’te 2. etaptaki 800 konut için ön talep toplanmaya başlandı.

Ön talepte bulunan 500 kişiye golf seti, 100 kişiye 10 saatlik golf eğitimi hediye ediliyor.

Ankara Golfkent, doğal yapıya uygun, yaya ulaşımının ağırlıkta olduğu, sosyal donatı dengesinin sağlandığı kendi kendine yeten bir kent olarak tasarlanmıştır.

6 km uzunluğunda “yaşam yolu” adı verilen yürüyüş parkuruyla, alan bütününde trafik değil yaya ulaşımını öne çıkaran farklı yaklaşım.

Yaşam Yolu

Yaşamın ortasında yeşil bir deniz İdari ve ticari merkez ile konut bölgelerine bağlanan yaya aksı üzerinde doğal ortamda yürüyüş parkurları, bisiklet yolları

Uçsuz bucaksız halı gibi çimle kaplı ormanlık alanlarda, son derece dingin bir atmosferde oynanan golf, hem bir tür meditasyon etkisi yapan, hem de her mevsim oynanabilen gerçek bir doğa sporudur. Golf, sportmen olmayanların kendilerini dışında buldukları bir dünyadır.

Dereler, göller, havuzlar

30 bin m³ havzalı, doğal taşlarla süslenen göletler, Su sesini her yana taşıyan dereler, 1 adet olimpik ve 4 adet yarı olimpik havuz

Muhteşem peyzaj

100 bin ağaç dikilen, rengarenk çiçeklendirilen yeşil ortam, kendi özel yeşil alanlarına sahip konutlar.

Spor alanları

Golf haricindeki çeşitli sporlara yönelik pistler, basketbol, voleybol, futbol, tenis, squash sahaları, Türk hamamı, Fin hamamı, sauna, buhar odası, SPA

Sosyal ve ticari üniteler

Çarşılar, kafeler, restoranlar, konser salonu, amfitiyatro, yazlık ve kışlık sinema, konaklama tesisleri, sağlık ocağı, karakol, cami

Eğitim alanları

Anaokulu, ilk ve orta öğretim tesisleri

Kolay ulaşım

Güney, doğu ve batıdan olmak üzere 3 noktadan bağlantı yolları, Helikopter pisti, ambulans ve itfaiye güzergahı

Engelsiz yaşam

Ortak kullanım alanlarının tümünde engelsiz mimari uygulamaları, yollarda, kaldırımlarda ve talep edilen dairelerde engellilere uygun çözümler.

Tel : 0312 299 15 93-94

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın