Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Ankara Galleria AVM’de kiralamalar başladı

Ankara Çankaya’da hayata geçirilen Ankara Galleria AVM projesinin 2017 yılın sonuna doğru yetiştirilmesi beklenirken, yeni konseptte yer alacak ünlü markalar da belli olmaya başladı.

İnşaat çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiği Yeni Ankara Galleria AVM projesinde kiralamalar da başlamış durumda.

Yeni Galleria AVM Ankara projesinin Ankara’nın 3’üncü alışveriş merkezi olarak kentteki AVM popülerliğinin öncüsü olduğunu anımsatan Bezci ailesi temsilcisi Efe Bezci, Mimar Ali Osman Öztürk ve İç Mimar Neşet Güne gibi önemli isimlerin tasarladığı projede, yeni konseptin marka değerini daha da yukarıya taşıyacak özelliklerde kurgulandığının altını çizdi.

Projenin her detayıyla yakından ilgilendiklerini ve Ankaralılar’a ‘alıştıkları’ Galleria kültürünü yenileyerek sunacaklarını bildiren Bezci, “Yeni Galleria AVM ile çok güzel sürprizlere imza atacağız. Yeni Galleria’da mağazaların kiralamasına da başladık. Bu yılın son aylarında tamamlamayı planladığımız projemiz çok ünlü markaları bir araya getirecek” dedi.

Dünya alışveriş kültürünün son yıllarda benimsediği ‘yeme-içme-eğlence’ kurgusunun öne çıktığı Galleria AVM’nin Ankara’ya yeni soluk kazandıracağını ifade eden Efe Bezci, şunları söyledi:

“Bezci ailesinin 3’üncü kuşak temsilcileri olarak ben ve kuzenim Cem Bezci, Galleria AVM’nin günümüz şartlarına uyum sağlaması, daha modern bir görünümle daha çok fayda sağlaması için yeniden inşa edilme sürecinde elimizi taşın altına koyduk. Bu noktada da yapılmamış bir konsepti Ankaralılarla buluşturmak istedik. Bölgenin ilk ofis-AVM projesi olarak öne çıkacak Galleria AVM cadde mağazacılığı kültürünü alışveriş merkezi rahatlığıyla buluşturacak.”