Anıl Park Evleri projesi fiyatları

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Kağıthane ilçesinde, Anıl Beton inşaat şirketi tarafından inşa edilen Anıl Park Evleri konut projesi, toplam 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlanıyor.

2 bloktan meydana gelen projede toplam 116 daire yer alıyor. Projede 4 adet de ticari birim var. Projede 1+1 tipte ve 2+1 tipte daire seçenekleri mevcut. Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 53 metrekare, 2+1 tipteki daireler ise 82 metrekare ile 87 metrekare arasında büyüklüklerde.

Kont projesinin Eylül 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Anıl Park Evleri konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 1+1 tipteki dairelerin fiyatları 350 bin TL’den alıcıya sunuluyor. Konut projesindeki 2+1 tipteki dairelerin fiyatları ise 550 bin TL’den satışa çıkarılıyor. Projede peşin ödemede yüzde 20 indirimden faydalanılıyor.

Anıl Park Evleri sosyal donatı olanakları

Konut projesinde birçok sosyal donatı özelliği mevcut. Projede hobi salonu, toplantı salonu, otopark, sinema salonu, ticari alanlar, fitness salonu, spor salonu, çocuk oyun alanları, güvenlik ve yeşil alan gibi çeşitli sosyal donatı alanları var. Hidroforlu olan projede jeneratör ve su deposu da mevcut.

Asansörlü olan konut projesi, şık ve modern tasarımıyla ilgi çekiyor. Proje, aile yaşamına uygun olarak tasarlandı. Konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor. Konut projesinde yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumda.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi, merkezi konumuyla da dikkat çekiyor. Proje; Türk Telekom Stadyumu’na 5 dakika, metroya 5 dakika, Tem otoyoluna 2 dakika, Nişantaşı’na 10 dakika, Mecidiyeköy’e 10 dakika, Levent’e 9 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 10 dakika, Maslak’a ise 5 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.

Anıl Park Evleri konut projesi, Merkez Mah. Ferman Cad. No : 49 ( Fatih Sultan Mehmet Parkı Yanı ) Kağıthane/İstanbul adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 0212 294 27 12 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın