Anfa Life Residence’ta 89 bin TL’ye

Anfa Life ResidenceEl Emin İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde inşa edilen Anfa Life Residence projesinde fiyatlar 89 bin TL’den başlıyor.

Toplam 2 bloktan oluşan Anfa Life Residence projesi 1+1, 2+1 daire seçeneklerinden oluşan toplam 224 daire ve ticari alanlardan oluşmaktadır. Projede 1+1 daireler 89 bin TL’den ve 2+1 daireler ise 150 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır Projede yüzde 10 peşinat ve 24 ay sıfır faiz imkanı ile ev sahibi olabilirsiniz.

Anfa Residence, modern tasarım anlayışına sahip şehir projesi etkilerini derinlikli cephe sistemleri ve mimarisinde hissettiren. Çevresine ve gelişmekte olan Beylikdüzü ’ne bir değer daha kazandıran Anfa Residence, merkezi lokasyonu ve hizmetleriyle içerisinde ayrıcalık ve yaşam barındıyor.

Residence hizmetlerinin tümünü bulacağınız Anfa Residence, El Emin İnşaat’ın vizyonu ve güvencesi ile hayata geçiriliyor. Projede 7/24 güvenlik, kapalı devre kamera sistemi, resepsiyon, fitness center , spa,türk hamamı ve sauna bulunmakta , ayrıca çocuklar içinde her şeyin düşünüldüğü projede kreşte bulunmaktadır.

Projede Standart olarak alacağınız hizmetler içerisinde Fitness center, Türk hamamı, Spa, Sauna, Kreş ve Lobby hizmetleri bulunuyor.

Tel: 212 854 07 64
www.anfaliferesidence.com

Emlakbulten.Com

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın