Andromeda Gold Ataşehir yeni ismiyle satışta

Ağaoğlu tarafından İstanbul Doğu Ataşehir’de inşa edilen  Andromeda Plus projesinin ismi değişti. Proje, Ağaoğlu Andromeda Gold adıyla yeniden satışa sunulacak.

Emlak Konut GYO tarafından yapılan açıklama göre; 22 Ocak 2010 tarihinde alınmış olan Yapı Ruhsatlarında 398 adet konut ve 1 adet ticari üniteden meydana gelen projede yeni düzenlemeler yapıldı.

Andromeda Gold Ataşehir projesinde zemin katta yer alan 8 adet dairenin vasfı değiştirilerek 8 adet ticari ünite olarak değiştirildi. Toplam 399 adet bağımsız bölüm sayısı değişmeyecek şekilde son durum olarak 390 adet daire ve 9 adet ticari ünite olacak şekilde 11 Temmuz 2013 tarihinde tadilat Yapı Ruhsatı alındı.

Ağaoğlu My Towerland projesinin A bloğu olarak tasarlanan, zemin+51 katlı ve birbirine bağlı iki bloktan meydana gelen Andromeda Plus projesinin adı da değiştirilerek Ağaoğlu Andromeda Gold oldu.

Zemin+51 normal katlı ve toplam 399 bağımsız bölümden meydana gelen Andromeda Gold projesi Uluslarası İstanbul Finans Merkezi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Projenin kaba inşaatı ve dış cephe kaplaması tamamlanmış durumda.

Tel: 444 6 777

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın