AND Pastel’e Almanya’da yoğun ilgi

AND Gayrimenkul, Avrupa turnesinin ilk durağı Almanya’da yatırımcılarla bir araya geldi. Almanya’da yaşayan Türkler ve yatırımcılarla buluşan AND Gayrimenkul firmasının AND Pastel projesi ile yoğun ilgi gördü.

AND, Köln ve Frankfurt turnelerinin ardından, ev sahiplerini daire teslimleri için İstanbul’da ağırladı.

Kartal’da hayata geçirilen Yeni Nesil Mahalle AND Pastel, Almanya’da görücüye çıktı. Ekim boyunca Köln ve Frankfurt’ta düzenlediği etkinliklerde yakaladığı başarılı satış grafiğinin ardından AND Gayrimenkul, dairelerinin teslimlerini gerçekleştirdi.

Turne kapsamında AND Pastel’den ev sahibi olan yatırımcılar temmuzda yaşamın başladığı projedeki dairelerini teslim almak üzere İstanbul’a geldi.

AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta ‘’Almanya turnemizde şunu gördük: Avrupalı konut alıcısının farklı beklentileri ve öncelikleri var. Fiyat, ödeme planı, proje özellikleri veya konseptten önce, çok titiz oldukları bir konu var: Güven. Çatısı altında faaliyet gösterdiğimiz Anadolu Grubu’nun Almanya’nın da içinde bulunduğu 19 ülkede 80’e yakın şirketi ile faaliyet göstermesi ve Avrupa’da yaşayan kişiler de dahil birçok kişiye dokunmuş olması güven tesis eden unsurlardan en önemlisi oldu. Dairelerimizin hemen teslim edilebiliyor olması ise alıcıların daireleri görerek karar verebilmelerine olanak sağladı. AND Gayrimenkul olarak söz verdiğimiz şekilde Almanya’da yaptığımız satışların hemen sonrasında ev sahiplerini İstanbul’daki yeni ev ve yaşamlarıyla tanıştırdık’’ dedi.

Usta; eylül ve ekim aylarını Emlak Konut ve GYODER’in desteklediği ‘’Türkiye İçin Kazanç Vakti’’ kampanyasıyla hem sektör hem de şirket olarak oldukça verimli geçirdiklerini söyledi. Usta ‘’AND Gayrimenkul olarak, sektörel kampanyalar ile hareketlenen satışlarımızda yakaladığımız ivmeyi Avrupa’ya da taşıyarak Türkiye’de ev sahibi olmak isteyenlere hitap etmek istedik. Avrupa turnemizin ilk durakları ise Köln ve Frankfurt oldu. Oldukça yoğun bir ilgiyle karşılandık. İlk turnemizin satışlarından 18 milyon TL’lik ciro elde ettik. Turnelerimize Stuttgard ve Berlin’in yanı sıra Hollanda ve Belçika’da da devam edeceğiz. Yurtdışında yapacağımız tanıtımlar için düşündüğümüz yeni noktaların arasında Amerika da var’’ diye konuştu.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın