AND Pastel’de Taşın-Düşün Dönemi: Kiralar Eve Dönüşüyor

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe yer alan şirketi AND Gayrimenkul tarafından yeni bir kampanya başlattı. Taşın-Düşün dönemi olarak adlandırılan bu fırsat kapsamında, AND Gayrimenkul firmasının İstanbul iline bağlı olan Kartal ilçesinde yaşama kazandırılmış olan konut projesinden ev sahibi olmak mümkün.

Taşın – Düşün dönemi kapsamında, AND Pastel projesinde yer alan konut sahiplerine “Kiralarınız Eve Dönüşsün” diyerek yeni bir fırsat sunuluyor. Böylece söz konusu projeden kira öderken ev sahibi olmak mümkün oluyor.

Bahsi geçen AND Gayrimenkul firmasının her anlamda dikkatleri üzerine çeken projesi AND Pastel’de kiracı olarak oturan vatandaşların, kiralarını birikime dönüştürüp ev sahibi olmaları sağlanıyor.  Söz konusu olan AND Pastel projesinde yaşam 2018 yılının Temmuz ayı içerisinde başlamıştı.

Yeni başlayan bu Taşın- Düşün dönemi kapsamında alıcılara bir yıl boyunca kiracı olarak AND Pastel projesinde yer alan konutlarda yaşama fırsatı sunuluyor. Bir yıl deneyimledikten sonra evin fiyatını bugünden sabitlenmiş oluyor. Projedeki kira bedelleri bin 400 TL’den başlıyor. Eğer bir yıl boyunca evi kiracı olarak deneyimlemek isterseniz yüzde 15 oranında bir indirimden faydalanabilirsiniz. Konutlara ödenecek depozito ücreti de indirimli daire ücretinin yüzde 3’ü olarak hesaplanmakta.

Karar vermekte zorlanan kişiler için kaçınılmaz bir fırsat olan AND Gayrimenkul’un Taşın – Düşün dönemi, bu sayede oturulan evi satın alma olanağı sağlıyor.

Eğer bir yıl oturduktan sonra evi satın almak istemezseniz de ödediğiniz depozito bedeli, hiçbir değer kaybetmeden yüzde 20 faiz ile geri alınabiliyor.

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın