Anatolia Park Evleri’nde daireler hızla bitiyor

Anatolia Park EvleriKasım ayından bu yana %40’ı satılan Anatolia Park Evleri, ulaşımda kolaylık sağlayan lokasyonu, inşasında kullanılan son teknoloji ürünü malzemeleri ve konforlu bir yaşama ait tüm nitelikleri içinde barındıran yapısıyla doğru yatırımı arayanların ihtiyaçlarına cevap veriyor.

İzmir’in önde gelen firmalarından Fe Metal İnşaat’ın yeni projesi Anatolia Park Evleri’nde daireler hızla bitiyor.

İzmir ve İstanbul’daki başarılı projeleriyle adından söz ettiren Fe Metal İnşaat’ın konutta yeni bir soluk olan projesi Anatolia Park Evleri, krediye uygun olma özelliğiyle bütçeyi zorlamadan ev sahibi olmayı mümkün kılıyor. Kasım 2013’te anahtar teslimi yapılan ve çok kısa sürede % 40’ı satılan İzmir Çiğli’deki Anatolia Park Evleri, artık geri kalan sakinlerini bekliyor. Satışı 230 bin ile 260 bin fiyat aralığında yapılan proje, daireler için çok düşük faizli ve 120 aya varan vadelerle de ödeme kolaylığı sağlıyor.

Anatolia Park Evleri’nin bulunduğu lokasyon, projeye artı bir değer katıyor. Metro istasyonu karşısında inşa edilen Anatolia Park, alışveriş noktalarına yakınlığıyla da benzerlerinden ayrılıyor. Çiğli Devlet Hastanesi ve Katip Çelebi Üniversitesi karşısında, Gediz Üniversitesi Tıp Fakültesi yanında konumlanan bu projeden ev sahibi olmak, karlı bir gayrimenkul yatırımı imkanını da beraberinde getirecek. Anatolia Park Evleri, tüm bu özellikleriyle kısa zamanda kira geliri sağlama avantajına da sahip.

Anatolia Park Evleri; bina TV tesisatlarında Digiturk ve D-Smart altyapısı ve özel peyzajlı dinlenme alanıyla güvenli ve yüksek standartlarda yaşam alanı hayallerini gerçekleştiriyor. Projenin sunduğu diğer özellikler; çelik kapı, PVC doğrama, Egenpen Deceuninck marka pervazlı çift camlar, salon ve balkonlarda sürme mekanizması, motorlu Somfy marka panjur sistemi, merkezi sıcak su, su yalıtımı, ankastre set, ebeveyn banyo, odalarda telefon, merkezi sistem doğalgazlı ısıtma, yaya girişleri için güvenlik noktası olarak sıralanıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın