Alyapark Etlik’te konut fiyatları

Ankara’nın en büyük ilçelerinden Keçiören ilçesinde, Hakmen Yapı inşaat şirketi tarafından inşa edilen Alyapark Etlik konut projesi, toplam olarak 82 adet daireden oluşuyor.

Konut projesinde toplam iki adet blok yer alıyor. Konut projesindeki tüm daireler 4+1 tipte tasarlanarak alıcıya sunuldu. Konut projesindeki bütün daireler standart olarak 200 metrekare büyüklüğe sahip durumda bulunuyor.

Yüzde 75’i satılmış durumdaki konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

Alyapark Etlik konut projesi ödeme planları

Konut projesindeki dairelerin fiyatları, 540 bin TL ila 595 bin TL arasında yer alıyor. Konut projesinde kişiye özel ödeme seçeneklerinden faydalanarak daire sahibi olabilmek mümkün durumda.

Alyapark Etlik konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kreş, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, kapalı otopark, merkezi uydu sistemi ve mescit gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut.

Su depolu ve hidroforlu olan projede, jeneratör ve asansör de yer alıyor. Merkezi ısıtma sistemiyle ısıtılan konut projesindeki dairelerde ısı pay ölçer de mevcut durumda. Ebeveyn banyolu olan projede akıllı ev sistemleri kullanılıyor. Projedeki tüm daireler, panoramik Ankara manzarasına sahip durumda bulunuyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapıldı.

Konut projesinin konumu hakkında bilgiler

Konut projesi, yer aldığı merkezi konumla ilgi görüyor. Proje, hastanelere ve okullara oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Konut projesi, toplu taşıma olanaklarına da kolay ulaşılabilir bir konumda inşa ediliyor.

Alyapark Etlik konut projesi, Şehit Kubilay Mah. 142. Cadde No: 15 Keçiören/Ankara adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 0533 153 25 92 – 0532 363 47 96 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın