Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Alyapark Etlik hemen teslim

Ankara ilinin Keçiören ilçesinde Alyapark Etlik projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Hakmen Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar iki blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçirildi. Alyapark Etlik projesi bünyesinde 82 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Şehit Kubilay Mahallesi’nde inşa edildi. Alyapark Etlik projesi 142. Cadde’de bulunuyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Alyapark Etlik projesinde bulunan konutlar 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 200 metrekare olarak yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Alyapark Etlik projesindeki 4+1 daire tipindeki konutların fiyatları 540 bin TL ile 595 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0533 153 25 92 – 0532 363 47 96