Alya Onist 1 fiyat

İstanbul iline bağlı bulunan Beylikdüzü ilçesinde Alya Onist 1 projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje BOSS4 Gayrimenkul İnşaat – Akkuş Gayrimenkul firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje altı bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmesi bir avantaj sağlıyor. Alya Onist 1 projesi bünyesinde 106 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Alya Onist 1 projesinde bulunan konutlar yedi farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+2, 6+2 ve 4+2 olarak yaşama kazandırılıyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri ise 56 metrekare ile 311 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Alya Onist 1 projesinde bulunan konutların fiyatları 384 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 470 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Kavaklı Mahallesi’nde inşa ediliyor. Alya Onist 1 projesi konum olarak da ilgi görüyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 02124220800

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın