Altower projesi ödeme seçenekleri

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Kadıköy ilçesine bağlı Sahrayıcedit’te, Altınbaş Gayrimenkul şirketi tarafından inşa edilen Altower konut projesi, toplam 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Toplam 330 daireden oluşan projede, sadece 1+1 tipte daireler yer alıyor. Konut projesindeki daireler, 75 metrekare büyüklükte. Projede istenilen üniteleri birleştirip değişik büyüklükte daireler elde edilebiliyor.

Konut projesinin 2020’nin ilk aylarında sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Altower konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 640 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 2+1’ler 1 milyon 280 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 3+1’ler 1 milyon 920 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 4+1’ler ise 2 milyon 560 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Konut projesinde 48 aya varan vadeler yapabilme olanağı da mevcut.

Altower konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut. Projede kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, kafe, restoran, sinema, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası ve kapalı otopark gibi birçok sosyal donatı olanağı yer alıyor.

Asansörlü olan konut projesinde, akıllı ev sistemleri kullanılıyor. Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumdak, proje, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak yapılıyor. Projede geniş peyzaj alanları da var.

Konut projesinin konumu neresi?

Proje, oldukça merkezi ve toplu taşıma olanaklarına yakın bir konumda yer alıyor. Proje; D-100 otoyoluna ve Yeni Sahra metro istasyonuna 200 metre mesafede inşa ediliyor. Proje; Göztepe Köprüsü’ne ve Göztepe metro istasyonuna ise sadece 500 metre uzaklıkta yer alıyor. Proje; Optimum AVM’ye, CarrefourSA’ya, Marmara Üniversitesi, Atatürk Fen Lisesi ve Özel Göztepe Hastanesi gibi yerlere kolay ulaşılabilir noktada.

Altower konut projesi, Sahrayıcedit Mahallesi Mümin Deresi Sokak No: 2 Kadıköy/İstanbul adresinde hayata geçiriliyor.

Konut projesi ile ilgili bütün bilgilere 0216 411 9292 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda.

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir