Altıner Residence’ta metrekaresi 5 bin liraya

Ayrıcalıklı bir yaşam tarzı sunarken, yüksek prim taşıyan projesi, yatırım amacı olarak da ön plana çıkıyor.

Altıner Residence, Koç Yapı İnşaat ve Dervişoğlu İnşaat, işbirliğinden doğan; Bağdat caddesinin en ayrıcalıklı residence projelerinden biri olarak, kategorisinde lider, özel tasarıma sahip tek bloktan oluşan 1.150m2 arsa üzerinde, 3.722m2 kapalı alanda, 24 dairesi ile hayata geçiriliyor.

Altıner Residence; sonsuz evrensel yaşam enerjisini, yaşanılan mekânlarda hayata geçirmeyi öngören, eski bir Çin öğretisi olan ‘’Feng Shui’’den ilham alınarak düzenlenen iç mekanlar, tasarım grubunca oluşturuluyor. Bağdat caddesine yakınlığı, nefes kesen adalar, Marmara denizi manzarası ile; Kadıköy’ün kalbinde yer alan Altıner Residence; yenilikçi ve büyüleyici yaşam tarzıyla sahiplerine ayrıcalıklı lüks bir yaşam sunuyor.

Altıner Residence, caddenin kalabalığından uzak, konforlu ve özgün yaşam standartlarına uyumlu, elit bir yaşamın vazgeçilmez parçası olarak karşımıza çıkıyor.

Altıner Residence’da, mutfaktan antreye, vitrifiye’den armatüre, ankastrelerden, hayatı kolaylaştıran akıllı otomasyon sistemlerine kadar tüm detaylar, A+ beklentileri yüksek, seçkin müşterilere hizmet vermek üzere tasarlanıyor.
Terasları, süs havuzları, doğayla iç içe yaşam alanı ve zeminden tavana kadar uzanan manzaraya hakim cepheleri ile seçkin ailelere tam anlamıyla hayal ettikleri konforu yaşatıyor. Her daireye ait özel teknolojik kapalı otoparkı, 24 saat güvenlikli koruma konsepti ile öne çıkan Altıner Residence, İTÜ mezunu çalışma grubu tarafından projelendirildi.
Altıner Residence’ın yüksek prim taşıyan projesi, yatırım amacı olarak da ön plana çıkıyor. m2’de 5.000TL – 6.000TL fiyat aralığı ile, teslimde müşterilerine, %25-30 oranında kazanç sağlamayı taahhüt ediyor.
Koç Yapı İnşaat ve Dervişoğlu İnşaat, konut pazarında maliyet liderliği stratejisi ile hareket ediyor. Düşük kar marjları ve kaliteden ödün vermeden maksimum üretim yaparak, yüksek kalitede hizmet, standardın altında fiyatlar ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Tel: 0216 550 79 80-81

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın