Algün Agora ödeme planı

Düzce’nin merkezinde Algün Agora projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Algün İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız altı bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 10 bin 505 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Algün Agora projesi bünyesinde 187 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Algün Agora projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 60 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Algün Agora projesinde bulunan 1+1 konutlar 119 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 169 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daire tipindeki konutlar da 198 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Algün Agora projesinde yüzde 20 peşinatın ardından kredi olmadan 48 aya kadar sıfır faiz ile vadelendirme mümkün.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 7 281

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın