Algün Adress satışları devam ediyor

Algün Adress Düzce merkezde yer alan bir projedir. Proje Algün İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Projede yer alan dairelerin satışları başlamış durumda. Satışta olan dairelerin özellikleri, büyüklükleri, fiyatları ve proje hakkında merak edilenler haberin devamında yer almaktadır.

Proje detayları ve dairelerin özellikleri

Algün Adress 4 bin 618 metrekare arazi üzerinde yer almaktadır. Bu arazi üzerinde 4 adet blok şeklinde yükselmektedir. Bloklarda toplam 96 adet konut vardır. Konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak yer almaktadır. Dairelerin hepsinde balkon bulunmaktadır. Balkonlar geniş mimariye sahip olduğundan hem yaz hem kış aylarında kullanım için uygundur. Konutlarda büyüklüklerine göre ortak banyoya ek olarak ebeveyn banyosu da bulunmaktadır. Bu banyo yatak odası içindedir. Bütün banyolarda duş kabini hazır olarak yer almaktadır. Mutfakta özel mutfak doğalgazı vardır. Ayrıca ankastre mutfak, set üstü ocak ve fırın da mutfaklarda hazır olarak yer almaktadır. Tüm dairelerde vestiyer hazır olarak bulunmaktadır. Katlara iniş çıkış için asansör sistemi vardır. Konutların ısınması için doğalgaz sistemi bulunmaktadır. Doğalgaz kombisi konutlarda hazır olarak yer almaktadır. Yazın serinlemek içinse isteğe bağlı olarak klima kullanılmaktadır.

Algün Adress sitesinde güvenlik tam zamanlı ve kesintisiz olarak bulunmaktadır. Araç park etmek için hem açık hem kapalı otopark bulunmaktadır. Binalarda hem ısı hem ses yalıtımı bulunmaktadır. Elektrik kesintisi için jeneratör, su kesintisi için su deposu ve hidrofor vardır. Proje şehir merkezinde yer almaktadır. Okul, hastane, eczane, sağlık ocağı, semt pazarı, cami, manav, sağlık ocağı yürüme mesafesindedir.

Algün Adress dairelerinin fiyatları

Projedeki dairelerin satış fiyatları büyüklüklerine göre değişmektedir. 2 oda 1 salon brüt 122, net 90 metrekare kullanım alanına sahip daireler şu anda 1 milyon 196 binden başlayan fiyatlar ile satılmaktadır. 3 oda 1 salon brüt 136, net 100 metrekare daireler 1 milyon 889 binden başlayan fiyatlar ile satılmaktadır.

Algün Adress sitesindeki daireler görüntülü arama ile gezilebilir. Dairelerin satışlarında takas seçeneği de bulunmaktadır. Güncel fiyatlar ve dairelerin satışları hakkında detayları firmadan öğrenebilirsiniz. Bunun için 0 (380) 524 90 25 ve 0 (533) 700 02 62 numaraları bulunmaktadır. Bu numaralardan merak ettiğiniz bütün soruların cevabını alabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine göz atmak için tıklayınız