Alesta Yalova fiyatları

Yalova şehrine bağlı bulunan Çiftlikköy ilçesinde Alesta Yalova projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Uysal İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar birbirinden bağımsız bloklarda inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 5 bin 920 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Alesta Yalova projesi bünyesinde 88 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Alesta Yalova projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri 111 metrekare ile 236 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Alesta Yalova projesindeki 2+1 konutların fiyatları 550 bin TL ile 950 bin TL arasında değişiyor. Söz konusu olan projedeki 3+1 konutlar ise 1 milyon 100 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Siteler Mahallesi’nde inşa edildi. Alesta Yalova projesi Gazi Abdullar Erbaş Caddesi’nde yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 0226 813 19 26

Bir Cevap Yazın