AKYAPI İNŞAAT Pazarlama ve Satış Direktörlüğü görevine Umut Murat ERGÜN getirildi

Akyapı İnşaat’ın projelerinin satışında gösterdiği yüksek performans nedeniyle yeni bir yapılanmaya gidilerek, “Akyapı Pazarlama ve Satış Direktörlüğü” kuruldu. Bugüne kadar elde edilen başarıların daha da artırlması hedefiyle kurulan yeni direktörlüğün başına da “Akyapı İnşaat Pazarlama ve Satış Direktörü” olarak Umut Murat ERGÜN atandı.

‘’Akyapı İnşaat ‘ın İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir’de hayata geçirdiği projeleri,

Bahçetepe İstanbul, Medikule, 540/4 parsel, Giriş Kayaşehir, Park Mavera1 , Park Mavera2, Kayaşehir Anacadde Dükkanları , Beyzade Konağı ,Seyran Şehir

ve çok yakında Sultangazi bölgesinde Sultangazi Belediyesinin ve 600 Yataklı Devlet Hastanesinin tam karşısında yeni bir projenin anlaşmalarını yapmak üzeredir.’’

Umut Murat ERGÜN, Sektörü şekillendiren proje geliştirmeler konusunda satış ve pazarlama çok önemlidir.

“İç pazarda sektöre getirdiğimiz proje geliştirmeleri ile sürdürülebilir bir büyüme yakaladık.

5 yıl içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz ciddi proje adetimizde bunun etkisini gördük” diyor.

Akyapı İnşaat’ın başarı hikâyesinin arkasında yer alan sektörü şekillendiren keşiflere de değinen Umut Murat ERGÜN, Başakşehir bölgesinde lansman sonrası en hızlı satış performansının Akyapı İnşaat projelerine ait olduğunu hatırlatıyor.

Umut Murat ERGÜN kimdir?

1981 doğumlu, evli ve iki çocuk babası olan Umut Murat ERGÜN,

Türkiye bir çok markalı konut projesinde satış ve pazarlama grupların başında yer alarak konut ve ticari alan segmentinde önemli seviyede yükseldi.

01 Mart 2016 tarihi itibariyle Akyapı İnşaat’ın ilk “Akyapı İnşaat Pazarlama ve Satış Direktörü” olarak görevine başladı.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın