AKS Focus projesi ödeme seçenekleri

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Beylikdüzü ilçesinde AKS Grup firması tarafından inşa edilen AKS Focus konut projesi, toplam 14 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

272 daireden oluşan projede 5 konut bloğu var. Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte ve 3+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda. Projede 1+1 daireler 70 ila 90 metrekare, 2+1 daireler 95 ila 115 metrekare, 3+1 daireler 150 metrekare büyüklüklerde inşa ediliyor.

Konut projesinin Mart 2020 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

AKS Focus projesi ödeme seçenekleri

Projedeki 1+1 tipteki daireler 302 bin 500 TL ila 385 bin TL arasında, 2+1 tipteki daireler 550 bin TL ila 715 bin TL arasında, 3+1 tipteki daireler ise 825 bin TL ila 850 bin TL arasında fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Projede banka kredisi kullanarak konut sahibi olabilme imkanı var. Ayrıca şirket bünyesinde yüzde 40 peşinatla 24 ay vade yapabilmek mümkün.

AKS Focus projesi sosyal donatı özellikleri

Projede birçok sosyal donatı olanağı yer alıyor. Projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kafe, kameralı güvenlik, basketbol sahası, tenis kortu, kapalı otopark ve mescit mevcut durumda bulunuyor.

Su depolu ve hidroforlu olan projede jeneratör ve asansör yer alıyor. Merkezi ısıtma sistemiyle ısıtılan konut projesindeki dairelerde ısı pay ölçer de var. Projede balkon da bulunuyor.

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılan konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor.

Konut projesinde Türkiye’de ilk kez doğalgaz ve benzeri bir enerji kullanılmadan sadece hava ile ısıtma-soğutma gerçekleştirilecek olması önemli.

Konut projesinin konumu neresi?

Proje, eski Gülsan Fabrikası’nın olduğu alanda yer alıyor. Merkezi konumlu proje, metrobüse de sadece 1 kilometre mesafede inşa ediliyor.

AKS Focus konut projesi, Adnan Kahveci Mah. Erdem Sok. Beykent-Beylikdüzü/İstanbul adresinde yer alıyor.

Proje hakkındaki bütün detaylı bilgilere 444 98 61 numaralı telefondan ulaşılıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın