AKS Focus projesi ödeme planı

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Beylikdüzü ilçesine bağlı Beykent’te, AKS Grup şirketi tarafından hayata geçirilen AKS Focus konut projesi, toplam 14 bin 500 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

5 blokta toplam 272 adet daireden oluşan konut projesinin 10 bin 500 metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrıldı. Konut projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipte daireler bulunuyor. Projedeki 1+1 tipteki daireler 70 ila 90 metrekare, 2+1 tipteki daireler 95 ila 115 metrekare, 3+1 tipteki daireler ise 150 metrekare büyüklüğe sahip durumda.

AKS Focus projesi ödeme planı

Konut projesindeki 1+1 tipteki dairelerin fiyatları 302 bin 500 TL ila 385 bin TL arasında, 2+1 tipteki daireler 550 bin TL ila 715 bin TL arasında, 3+1 tipteki daireler ise 825 bin TL ila 850 bin TL arasında fiyatlardan alıcıya sunuluyor.

Konut projesindeki dairelere banka kredisi kullanarak sahip olabilmek mümkün. Ayrıca şirket bünyesinde yüzde 40 peşinatla 24 ay vade yapabilmek de mümkün durumda bulunuyor.

Yüzde 35’i satılmış durumdaki AKS Focus konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor. Konut projesi, toplam 8 kata sahip bloklardan meydana geliyor.

Konut projesi sosyal donatıları

Konut projesinde; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kafe, kameralı güvenlik, basketbol sahası, tenis kortu, kapalı otopark ve mescit gibi birçok sosyal donatı olanağı mevcut durumda bulunuyor.

Deniz manzarasına sahip olan konut projesinde, ısıtma sistemi olarak merkezi sistem tercih ediliyor. Projedeki bütün dairelerde ısı pay ölçer de bulunuyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Merkezi konumda bulunan ve toplu taşıma olanaklarına yakın bir konumda yükselen AKS Focus konut projesi, metrobüse sadece bir kilometre mesafede yer alıyor.

Konut projesi, Adnan Kahveci Mah. Erdem Sok. Beykent-Beylikdüzü/İstanbul adresinde konumlanıyor.

Yeşili ve maviyi bir arada sunan konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere numaralı telefonu arayarak ulaşabilmeniz mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın