Akaretler Sıraevler’den Lüks Ofisler

Akaretler SiraevlerAkaretler Sıraevler ofisleri tarz sahibi mimarisi, tarihi yapısı, merkezi lokasyonu, özellikli seçenekleri ile hayalinizdeki ofise sahip olmanız için sizleri bekliyor.

Akaretler Sıraevler, 1875 yılında Sultan Abdülaziz tarafından Dolmabahçe Sarayı’nın önde gelen ağalarının lojmanı olmak üzere Sarkis Balyan tarafından inşa edilmiştir. Akaretler Sıraevler 55 bin m² kapalı ve 5 bin m² açık olmak üzere 60 bin m²’lik toplam kullanım alanına sahiptir. Proje kapsamında ofisler, lüks rezidanslar, mağazalar, galeriler, otopark ve W İstanbul bulunmaktadır. Akaretler Sıraevler; Dünya’ nın en büyük gayrimenkul organizasyonlarından olan Urban Landbu Institute’un (ULI) Awards for Excellence yarışmasını kazanan beş seçkin yapının arasında yer almaktadır.

Akaretler’ in orijinal kurgusu korunarak çağdaş bir anlayışla yenilenen ofisleri, prestij algısı arayan firmalara plaza alternatifi sunan tarz sahibi mimarisi ile İstanbul dokusuna renk katıyor. Boğazın kıyısında, şehrin merkezinde ve İstanbul’un en ünlü moda ve iş merkezi olan Nişantaşı’na yakınlığı sayesinde geniş bir müşteri ve çalışan kitlesine hitap ediyor. 400 araç kapasiteli otoparkı, projeye dahil olan W İstanbul’daki toplantı salonları ve konaklama imkanlarından indirimli yararlanma olanakları sunuyor. Akaretler Sıraevler’in restoran ve kafelerinde, ofis çalışanları da öğle yemeklerini ve çalışma molalarını keyifli bir şekilde geçirme fırsatı yakalıyorlar.

Web: www.akaretler.com.tr

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın