Akan Park Zonguldak satışları devam ediyor

Akan Park Zonguldak projesi Akan Kardeşler İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Zonguldak İli, Merkez İlçesi,  yeşil Mahallesi’nde yer almaktadır.  Zonguldak konut projesi iki konut bloğundan oluşmaktadır. Bu konut bloklarındaki ise toplam 48 tane konuta yer verilmektedir. Hepsi tek banyoya sahip olan dairelerin oda sayısı seçenekleri 3+1 ve 2+1 olarak tasarlanmıştır.

Bu konut projesinde yer alan 3+1 tip daireler brüt 140 ve 145 metrekare büyüklüğündedir. Net büyüklükleri ise 125 metrekare olacak şekilde projelendirilmiştir. Ayrıca 2+1 tip daireler brüt 115 metrekare büyüklüğünde projelendirilmiştir. Daireler net olarak ise 110 metrekare büyüklüğe sahiptir.

Son derece güzel bir konuma sahip olan bu dairelerin hepsi kredili alıma uygun statüdedir. Ayrıca daire fiyatlarına uygun düşen takas teklifleri de Akan Kardeşler İnşaat tarafından değerlendirmeye alınacaktır.

Akan Park Zonguldak fiyatları ne kadar?

Firmanın ilan etmiş olduğu fiyat bilgilendirmelerine göre Akan Park satılık daire fiyatları genel olarak şu düzeylerdedir;

2+1 dairelerin fiyatları 475 bin TL’den başlamaktadır. Dairelerin fiyatları bulunduğu kata ve cepheye göre değişmektedir.

Ayrıca 3+1 tip daireler ise 520 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Konutların fiyatları bulunduğu kata ve cepheye göre değişmektedir.

Proje nerede yer alıyor?

Bu proje, Zonguldak Merkez satılık daire türleri arasında konumu en güzel olan dairelere sahip olabilir. Ayrıca Yeşil Mahalle’nin sahil bölgesindeki Uzunkum Caddesi dairelerin yükseldiği bölgedir. Yeşilin ve mavinin pek fazla bulunduğu proje alanı bununla beraber daha başka donatılara da sahiptir. Örneğin Şehit Yunus Yorulmaz Aile Sağlığı Merkezi, İnağzı Aile Sağlığı Merkezi, Kapuz Camii, Yeni Mahalle Camii; Kapuz Ortaokulu, Hasan Ali Yücel Lisesi ve Gökhan Esen Anadolu İmam Hatip Lisesi bu konutlara oldukça yakındır. Şehir merkezindeki tüm imkanlara ulaşım ise en fazla 10 – 15 dakika sürmektedir.

Akan Park projesi ile ilgilenen ise 0533 720 04 04 numarasını arayarak daha fazla bilgi alabilir.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…