Cumartesi, Aralık 2, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Ağlı Yenişehir Kastamonu satışları devam ediyor

Ağlı Yenişehir Kastamonu’da yer alan bir projedir. Şahbatlar İnşaat tarafından hayata geçirilen projede kaba inşaat bitmiş durumda. İnce inşaatına başlanan dairelerin satışları da başlamış durumda. Satışta olan dairelerin büyüklükleri, özellikleri, satışları ve proje hakkında merak edilen diğer bilgiler haberin devamında yer almaktadır.

Proje detayları ve dairelerin özellikleri

Ağlı Yenişehir projesinde farklı büyüklüklerde daireler bulunmaktadır. Daireler 2+1 ve 3+1 olarak hazırlanmaktadır. Bütün dairelerde balkon vardır. Balkonlar geniş yapılıdır. Bu nedenle hem yaz hem kış aylarında kullanıma uygundur. Salon ve mutfak dairelerde ayrı ayrıdır. Banyo olarak hem ortak kullanım banyosu hem de ebeveyn banyosu vardır. Ebeveyn banyosu yatak odası içinde ayrıca yer almaktadır. Konutlar doğalgazlı kombi döşenebilecek şekilde inşa edilmektedir. Bölgeye 2022 yılı ile 2026 yılı arasında doğalgaz gelmesi beklenmektedir. Doğalgaz gelene kadar ısınma LPG’li kombi ile yapılmaktadır. Yazın serinlemek için dairelerde klima kullanılmaktadır.

Ağlı Yenişehir projesinde katlar arasında iniş çıkış için asansör sistemi vardır. Site bahçesinde özel peyzaj alanları bulunmaktadır. Bloklarda hem ısı hem ses yalıtımı özelliği vardır. Modern ve kullanışlı olarak dairelerin tasarımları yapılmaktadır.

Ağlı Yenişehir daireleri ve fiyatları

Projede 2 oda salon ve 3 oda 1 salon daireler bulunmaktadır. Kaba inşaatı bittiğinden daireler banka kredisi kullanımına uygundur. Dairelerin satışlarında vade imkanı bulunmaktadır. Ayrıca peşin ödemelerde indirim de yapılmaktadır. Uygun koşullarda dairelerin takas seçeneği de bulunmaktadır. Bunlar için firmanın kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ağlı Yenişehir daireleri büyüklüklerine göre farklı fiyatlara sahiptir. 3 oda 1 salon 125 metrekare daireler 1 milyon 45 binden başlayan fiyatlar ile satılmaktadır. 2 oda 1 salon 108 metrekare daireler 905 binden başlayan fiyatlara sahiptir. 2 oda 1 salon 90 metrekare daireler şu anda 745 binden başlayan fiyatlar ile satılmaktadır. Dairelerin fiyatları zaman içinde değişmektedir. Güncel fiyatlar ve ödeme avantajları için firmayı arayabilirsiniz. Bunun için 0 (366) 222 22 85 iş telefonu mevcuttur. Ayrıca 0 (532) 265 30 38 cep telefonu da bulunmaktadır.

Diğer proje haberlerine göz atmak için tıklayınız