Address Tuzla’da satışlar devam ediyor

Address Tuzla projesi İstanbul İli, Anadolu Yakası, Tuzla İlçesi’ndeki 6 bin 52 metrekare yüzölçümüne sahip arsa parseli üzerinde yer alıyor. 2018 yılı sonlarına doğru tamamlanan projede daire satışları ise tüm hızıyla devam ediyor.

Kaspıyan Group tarafından inşasına başlanan ve geçen sene tamamlanan Address Tuzla Evleri projesi 4 konut bloğundan meydana gelmektedir. Projenin toplam konut alanı 2 bin 420 metrekare bir alana sahip olup bu alanın 632 metrekaresi ise sığınak alanına ayrılmış durumda. Projedeki iş ve ofis inşasına ayrılan alan ise toplam 7 bin metrekaredir.

Toplam 120 adet daire ve 10 adet ticari ünitenin yer aldığı Kaspıyan Group Address Tuzla projesinde 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam iki farklı tipte daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 70 metrekare ile 158 metrekare aralığında değişlik göstermektedir.

Address Tuzla projesi nerede?

Tuzla Marina’ya 5 dakika, havaalanına 20 dakika, Tuzla Liman Başkanlığı’na (Tersaneler) 5.5 km, Çevre Yolu’na (E-5/ D100) 1.5 km, Viaport Marina’ya (Yat limanı ve alışveriş merkezi) 660 metre, Via Sea Tema Park’a (Akvaryum, Aile Eğlence Merkezi) 600 metre mesafede yer alan Address Tuzla, İstasyon mahallesi, İstasyon caddesi, No:125 Tuzla / İstanbul posta adresinde yer almaktadır.

Kesintisiz enerji sağlayan jeneratör sisteminin bulunduğu Address Tuzla projesinde 82 araçlık otopark alanı, 7/24 güvenlik, çocuklar için oyun bahçesi ve yeşil alandan meydana geliyor.

Address Tuzla fiyatları ne kadar?

Banka kredisine uygun durumda olan Address Tuzla projesinde yer alan satılık daire fiyatları 450 bin TL‘den başlıyor.

Tuzla’da İstasyon Caddesi üzerinde yer alan Address Tuzla projesi 2018 yılı Aralık ayında tamamlanmış olup kalan son daireler halihazırda hemen teslim fırsatı ile satışa sunuluyor.

Tel: 0212 546 01 11

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın