Pazartesi, Aralık 11, 2023
Emlak Haberleri

Adalife Evleri’nde 600 bin TL’ye

Çolakoğlu Gayrimenkul Danışmanlık tarafından  İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen Adalife Maltepe Evleri’nde Adalar manzaralı daire satışları devam ediyor.

Metroya ve E-5’e yaklaşık 500 metre mesafede bulunan AdaLife Maltepe Evleri yaşam kalitenizi arttırıp modern ve nezih bir yaşamla sizi alıp Marmara Denizi’nin masmavi derinliklerine götürecek.

Toplam 7 bin metrekare inşaat alanı ve 5 bin 500 metrekare yeşil alana konumlandırılmış olan AdaLife 5 blok ve 116 daireden oluşuyor. Bloklar tamamlanmış ve hali hazırda oturum başlamış durumda. Ayrıca beklenen E blok satışları da başladı. Proje konut tipi olarak 140 metrekare, 145 metrekare ve 148 metrekare büyüklüklerde 3+1 dairelerden oluşuyor.

5. kattan itibaren deniz ve ada manzarasına hakim olan AdaLife’da, Merkezi Sistem (ısı pay ölçer) ısıtma,full ankastre (ocak, davlumbaz, fırın, bulaşık makinesi) jakuzi, kamelyalar, 2-6 yaş arası (kapalı, yumuşak) çocuk oyun alanı, oyun parkı, fitness center, bilardo, masa tenisi, basketbol sahası, futbol sahası, kapalı otopark, profesyonel güvenlik, apartman görevlisi, kapalı devre kamera sistemi ve daha birçok seçenek bulunuyor.

AdaLife’ı diğer projelerden ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi de dairelerdeki tüm aboneliklerin Çolakoğlu Gayrimenkul Danışmanlık tarafından alınması. Yaşamın başladığı ve satışların hala devam ettiği AdaLife Maltepe’de iskanı alınmış, hemen teslim dairelerin fiyatları 600 bin TL’den başlıyor. Projeden Konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.

AdaLife’ta yaşam kalitenizi daha da arttırmak amacı ile her daireye özel otopark alanı ve jeneratör hizmeti sunuluyor. Bir yanında Süreyyapaşa Korusu ile çevrili olan AdaLife Evleri, E5 Karayolu ve metroya 500 metre, sahil yoluna 3 km, Bostancı İDO iskelesine 5 km mesafede konumlanıyor.

Çevresinde süper marketler, özel sağlık merkezi, sağlık ocağı, ortaokul, anaokulu, Maltepe Devlet Hastanesi, Süreyyapaşa Hastanesi ve Maltepe Üniversitesi bulunan Adalife’da Metro ile Maltepe Park Carrefour’a da ulaşım çok kolay. Haftanın hergünü açık olan satış ofisi, sitenin içinde hizmetinizde.