Ada City'de 270 bin liraya

İstanbul Ümraniye’de hayata geçirilen Ada City projesi 13-17 katlı bloklardan oluşuyor. Konutların hemen teslim edildiği projenin inşaat alanı 9 bin metrekare.

KG İnşaat tarafından inşa edilen Ada City’de konut fiyatları 270 bin lira ile 350 bin lira arasında değişiyor. 2010 yılından beri inşaatın devam ettiği projede 110 konut bulunuyor.

120 metrekare ile 125 metrekare 3+1 konutlardan oluşan Ada City’den konut satın almak isteyenler yüzde 60 peşinat veriyor. Geri kalan kısım için 6 aya kadar vade farksız taksit seçenekleri sunuluyor. Tamamı peşin ödeme yapılarak da konut sahibi olunabiliyor.

Islak zeminlerde son trende uygun granit uygulanan projede görüntülü diafon sistemi, her daire için bir araçlık kapalı otopark, bahçe düzenlemesi ve çocukların güven içinde oynayabilecekleri alanlar mevcut.

Binaların ısı yalıtım sistemi(mantolama) ve kat arası yalıtım sistemi var olup, pencereler pimapen marka ve camlar özellikli ısı cam. Son deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen Ada City Ümraniye, radye temel teknolojisi ile hayat buldu.

Web: www.kginsaat.com.tr
Tel: 444 22 34

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın