7 Renk Selçuklu lansman detayları

7 Renk Selçuklu projesi, Konya Selçuklu’da en temiz hava koridoru olarak adlandırılan, aynı zamanda Konya Selçuklu’nın en modern mahallesi olan Yazır’da inşa ediliyor.

İttifak Holding’in inşaat markası Seha Yapı güvencesiyle hayata geçirilecek olan 7 Renk Selçuklu projesinde lansmana özel birçok fırsat mevcut.

Toplamda 42 bin 557 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselecek olan 7 Renk Selçuklu projesi, adını cephe ve peyzajında bulunan eşsiz renklerden alıyor.

7 Renk Selçuklu projesinde alıcılarına 3+1, 4+1 ve 5+1 tipte konutlar zengin yaşam alanlarında sunuluyor. Huzurlu ve güvenli ortamı ile özellikle ailelerin dikkatini çeken 7 Renk Selçuklu projesinde 303 konut, 15 de ticari alan bulunuyor.

Sosyal aktivite alanları ile de dikkat çeken projede, alıcıları için fitness merkezi, sauna ve buhar odaları, mini golf alanı, bahçede fitness yapmak için alanlar, basketbol ve volaybol sahasının yanı sıra mini futbol sahası da bulunuyor. Ayrıca yetişkinler için bulunan yüzme havuzunun yanı sıra çocuk yüzme havuzu da mevcut.

Projede peşin alımlarda %15 indirim, peşinatsız da 24 aya kadar vade seçenekleri mümkün. Firma bünyesinde 60 ay taksitlendirme ile konut sahibi de olabilirsiniz.

7 Renk Selçuklu projesinin, alıcılarına 2020 yılının Ekim ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon : 0 532 556 27 93

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın