3. İstanbul’da 60 ay sıfır faizle

İstanbul Başakşehir’in değer yaratan projelerinden 3. İstanbul’da, 60 aya kadar vade farksız konut satışları devam ediyor.

Gördüğü yoğun ilgi nedeniyle uzatılan kampanya ile; 3. İstanbul’un sunduğu ayrıcalıklı yaşama ve kazançlı yatırıma cazip ödeme avantajları ile ulaşmak, Nisan ayı boyunca da mümkün olacak.

Başakşehir Belediyesi güvencesiyle Al Zamil, Seha Yapı, Adese, Fuzul Yapı iş birliğiyle oluşan ASAF İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen “Başakşehir’in En Büyük Projesi” 3. İstanbul, büyüklüğüne yakışır kampanyasını bir ay daha uzattı. 3. İstanbul’un yüzde 5 peşinat ile 60 aya kadar yapılan taksitlendirmelerde vade farksız, 120 aya kadar yapılan taksitlendirmelerde ise sadece 0.45 vade farkı ile cazip ödeme kolaylıkları sunan kampanyası, gördüğü büyük ilgi ve gelen yoğun talep üzerine bir ay daha uzatıldı. Mart ayı başında başlatılan dev kampanya, 30 Nisan Pazar gününe kadar geçerli olacak.

Ayrıcalıklı yaşam ve yatırıma ulaşmak daha kolay

Üstün nitelikleri ve büyüklüğü ile henüz yapım aşamasında dahi bölgesine değer katmaya başlayan 3. İstanbul, özellikleriyle de ayrıcalıklı yaşam ve kazançlı yatırım fırsatları sunuyor. Düzenlenen bu kampanya ile 3. İstanbul’un hem yaşam hem de yatırım açısından sunduğu bu cazip avantajlara ulaşmak ise, artık çok daha kolay. 30 Nisan’a kadar uzatılan kampanya kapsamında 3. İstanbul’da yüzde 5 peşinat ile 60 aya kadar yapılan taksitlendirmelerde vade farksız, 120 aya kadar olan taksitlendirmelerde ise 0.45 vade farkı ile daire satışları gerçekleştiriliyor. Bölgesinin gözde projelerinden 3. İstanbul’un cazip fırsatlar yaratan kampanyası, ilk günden itibaren ilgi görüyor.

Projede bin 500 konut yer alıyor

Ulaşım ve yaşam açısından seçkin bir konuma sahip 3. İstanbul’da toplamda 116 bin metrekareye yaklaşan proje arazisinin 85 bin metrekaresi, yeşil alanlar, yürüme yolları, spor alanları gibi sosyal donatılara ayrıldı. 3. İstanbul’da, büyüklükleri toplamda 3 bin 750 metrekareye ulaşan üç ayrı sosyal tesis de yer alıyor. İki farklı mimari ile daha zengin çözümlerin sağlandığı 3. İstanbul, konut etaplarının yanı sıra rezidans, home office, çarşı ve cadde dükkanları ile de bölgesinin yeni yaşam merkezini oluşturacak. 3. İstanbul’da 5+1’e kadar ulaşan farklı büyüklüklerde bin 500 konut yer alıyor. Projede ayrıca 107 adet cadde mağazası ve 102 adet de çarşı dükkanı bulunuyor.

Moda ve Göksu blokları ile ideal yaşamlar

3. İstanbul’un satışa sunulan 1. etap, iki farklı tipte toplam dört bloktan oluşuyor. Blokların bir daire oluşturacak şekilde sıralandığı 1. etabın iç kısmındaki yeşil alan, aynı zamanda sosyal ve sportif alanlara da sahip olacak. Blokların bu ortak alanı perdelemesi evdeki mahremiyet duygusunu açık alana da taşıyacak. Kapalı bir sosyal tesis de bulunuyor. İlk etapta üç adet bulunan Moda Blokları, 2+1 ve 3+1 daireler ile özellikle çocuksuz yeni evliler ve küçük aileler için uygun seçenekler sunuyor. 4+1 dairelerle geniş aileler için birebir çözümler üreten Göksu Blokları’ndan ise ilk etapta bir adet bulunuyor.