216 Koru Plus’ta ön satışlar başladı

Çekmeköy, Taşdelen ve Sancaktepe’de hayata geçirdiği projeleriyle tanınan 216 Yapı’nın yeni projesi 216 Koru Plus projesinde ön satış dönemi başladı.

Yaklaşık 6 bin 230 metrekare büyüklüğe sahip arsa alanı üzerinde 13’er katlı 3 bloktan meydana gelen 216 Koru Plus büyüklükleri 87.5 ila 153 metrekare arasında değişen düz nizamdaki dairelerden ve daha kalabalık aileler için tasarlanan daha büyük metrajlı dublekslerin de bulunduğu, 250 adet daireden oluşuyor. Çoğunluğu 2+1 olmak üzere, 3+1 ve çatı dublekslerden oluşan ve çok geniş alternatifli daire seçeneklerini bir arada sunan 216 Koru Plus, müşterilerine diledikleri şekilde daire sahibi olma fırsatı sunuyor.

Berk Mimarlık tarafından planlanan 216 Koru Plus’ta metrekare fiyatları 3 bin 300 TL’den başlıyor. Avantajlı ve kişiye özel ödeme planlarıyla sunulan projede daireler; 87,5 metrekare 2+1 için 295 bin TL ve 125 metrekare 3+1 için 385 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor.

“Burası bizim kalemiz”

Ev sahibi olmak isteyenler için mümkün olan tüm kolaylıkları sağlamak için çalıştıklarını belirten 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, 216 Koru Plus’ı neredeyse maliyetine denebilecek fiyatlarla satışa çıkardıklarını söyledi. Dündar “Bölgedeki beşinci projemizi hayata geçiriyoruz, burası bizim kalemiz. Halkın talep ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle 216 Koru Plus’ı da bölgenin dinamiklerine uygun olarak planladık. Çok gerekli olmayan detaylardan uzak durduk. Sadece günlük yaşamı kolaylaştıracak, ihtiyaçlara cevap verebilecek unsurları en ince detayına kadar düşündük. Böylece maliyeti düşürdük ve vatandaşın ev sahibi olurken aynı zamanda yüksek prim sağlayarak karlı bir yatırım yapmasına olanak tanıdık” dedi.

İlk bloğun 24 ayda, ikinci ve üçüncü bloğun ise 36 ayda teslim edilmesi planlanan 216 Koru Plus sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Her dairede en az bir balkonun bulunduğu projede her daireye bir araçlık otopark ve depo alanı da yer alıyor. Projede ayrıca; açık havuz, fitness, sauna, bilardo, masa tenisi, basketbol, voleybol sahası, çocuklar için kapalı ve açık oyun alanları, barbekü alanı, servis bekleme odası, araç, motosiklet ve bisikletler için otopark, güvenlik ve kafeterya planlanıyor.

Havaalanına 22 dakika

216 Koru Plus 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 22 dakika mesafede yer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsüne 15 dakika, İkea, Meydan ve Buyaka Alışveriş Merkezi’ne 10 dakika uzaklıkta bulunan 216 Koru Plus, Mecidiyeköy’e 25 dakika, Üsküdar sahiline ise 21 dakika mesafede yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın